Wszystko jest projektem

Zarządzanie projektem

Niezależnie czy jesteś małym, średnim lub dużym przedsiębiorstwem. Działasz w sektorze publicznym czy prywatnym. Jesteś firmą produkcyjną lub usługową. BeatSoft dzięki doświadczeniu i wiedzy przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy projektu i pomoże w osiągnięciu końcowego sukcesu.

charts-data-desk-669615

Zarządzanie Projektem

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Efektywne zarządzanie projektem to dzisiaj klucz do osiągnięcia sukcesu. Od fazy koncepcyjnej, przez planowanie, wdrożenie i zakończenie, nadzór nad procesem realizacji dowolnego przedsięwzięcia warunkuje zadowolenie inwestora oraz bezpośrednio użytkujących rozwiązanie podmiotów.

01  Koncepcja

Faza koncepcyjna – naszym zdaniem jedna z najważniejszych, a często bardzo niedocenianych faz projektu, która nieprawidłowo przeprowadzona może już na samym początku przesądzić o niepowodzeniu całego przedsięwzięcia.

02  Planowanie 

Planowanie to nie tylko potrzeba umieszczenia projektu w ramach czasowych i rozlokowanie dostępnych zasobów, ale też próba zaadresowania wszelkich przeszkód, które wynikły z przeprowadzonych analiz, a czasami również sporządzenia „planu B”.

03  Wdrożenie

Teoretycznie najłatwiejsza faza, w której „po prostu realizujemy” to to wcześniej zostało zaplanowane. Praktycznie to tu dzieje się najwięcej nieprzewidzianych rzeczy, które potrafią jeżyć włos na głowie najbardziej opanowanego manager’a projektu.

04  Zakończenie

Szampan, gratulacje i uściski rąk? Z BeatSoft jak najbardziej, ale faza zakończenia to też rozliczenie efektów projektu i w zależności od jego rodzaju uruchomienie produkcji seryjnej, uruchomienie docelowej wersji aplikacji, ale również zakończenie cyklu życia produktu.

Zapraszamy do kontaktu

Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami. To nic nie kosztuje!

Postaramy się dobrać rozwiązanie najlepiej pasujące do Twoich wymagań.

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem i nie boimy się żadnych wyzwań!