backpack-business-co-working-2566581

Wiedza to skarb

Konsulting IT

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we wdrażaniu i utrzymaniu rozległych środowisk IT w firmach z branż Automotive, Finanse i Ubezieczenia oraz Telekomunikacja, posiadamy w BeatSoft unikalną wiedzę, dzięki której pomożemy Ci zaprojektować, zbudować oraz utrzymać Twoje środowisko IT.

Konsulting IT

Co możemy dla Ciebie Zrobić?

Konsulting IT to bardzo rozległe pojęcie i twierdzenie, że wiemy wszystko i znamy się na wszystkim było bezczelnym kłamstwem. Tym niemniej istnieje kilka obszarów, w których możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i dziesiątkami udanych wdrożeń. 

01

Sprzęt

Budujesz lub modernizujesz serwerownię? Myślisz o wymianie sprzętu w biurze? Planujesz nową inwestycję i zagubiłeś się w gąszczu ofert, dokumentacji i danych, które potrafią przyprawić o zawrót głowy?

Możemy wesprzeć Cię na każdym etapie inwestycji i pomóc wybrać najlepsze rozwiązanie pod kątem finansowo-wydajnościowym. 

02

Oprogramowanie

Wybór odpowiedniego oprogramowania nie jest łatwy nie tylko z powodu ogromnej różnorodności rozwiązań dostępnych na rynku, ale również dlatego, że mimo zatrzęsienia gotowych do zakupu aplikacji nie możemy znaleźć rozwiązania w 100% pokrywającego nasze potrzeby. 

Możemy wesprzeć Cię w znalezieniu odpowiedniego oprogramowania, w jego wdrożeniu i późniejszym utrzymaniu. 

Dzięki stałej współpracy z zespołem programistów, stworzenie dla Ciebie aplikacji uszytej na miarę również nie jest dla nas problemem.

03

Bezpieczeństwo

Coraz większa część naszych danych przechowywana jest „w sieci”, a to powoduje, że niewłaściwie zabezpieczone mogą stać się łakomym kąskiem i wpaść w niepowołane ręce. 

Możemy wesprzeć Cię w uporządkowaniu twoich danych i zabezpieczeniu ich nie tylko przed niepowołanym dostępem z zewnątrz, ale również w wewnątrz Twojej organizacji.

Możemy też umożliwić Twojej organizacji bezpieczną wymianę danych z klientami i dostawcami.

04

Baza dostawców

Wieloletnia współpraca zarówno z największymi dostawcami na rynku, jak i mniejszymi producentami umożliwiła nam zbudowanie sporej bazy wiedzy, która pozwoli Ci przyspieszyć proces decyzyjny w dowolnym projekcie IT.

Zapraszamy do kontaktu

Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami. To nic nie kosztuje!

Postaramy się dobrać rozwiązanie najlepiej pasujące do Twoich wymagań.

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem i nie boimy się żadnych wyzwań!